CupSell.pl PomocKontaktbiuro@cupsell.pl801 007 141
JJayJoker
Zamówienia hurtowe
 
 

Jesteśmy przygotowani na Twoje zamówienie!

Mamy szerokie doświadczenie, szybkie tempo realizacji i przyjazne IT z generatorem i sklepem/hurtownią dla Twoich wzorów.

Potrzebujesz koszulki na:

  • imprezę firmową,
  • koszulki dla ekipy,
  • studencki wyjazd,
  • zlot miłośników starych samochodów,
  • imprezę, festiwal.

Nie zastanawiaj się! Zleć to naszej załodze, a zrobimy to po królewsku!
 

Formularz kontaktowy

W celu zapytania ofertowego lub złożenia zlecenia, wyślij do nas maila, możesz też wypełnić poniższy formularz, albo założyć w naszym systemie sklep, z którego będziesz korzystać jak z własnej hurtowni, w której nigdy nie zabraknie towaru! :)

Kontakt: hurt@cupsell.pl

 

Zarejestruj się na CupSell.pl!

Nasz system sklepów internetowych to narzędzie świetnie sprawdzające się w roli hurtowni własnych wzorów.

Zakładając u nas sklep otrzymujesz dostęp do: szerokiego asortymentu, historii zamówień, cen bazowych asortymentu i nadruków, systemu zamówień i rozliczeń.

W naszym generatorze szybko stworzysz wizualizację projektu i sprawdzisz jak nadruk wygląda na zróżnicowanym asortymencie.

Raz stworzony wzór możesz domawiać kiedykolwiek, z tą samą ceną wykonania (na duże ilości dajemy rabaty).

Od ręki realizujemy ilości do 50 szt, w sprawdzonej jakości i w konkurencyjnych cenach. Duże zlecenia realizujemy po indywidualnym ustaleniu warunków.
 

Metody nadruku


DTG (ang. Direct To Garment) to technologia drukowania na odzieży z wykorzystaniem specjalistycznych drukarek atramentowych, które muszą spełniać dwa warunki: mechanizm transportu odzieży oraz tusze tekstylne, które są bezpośrednio naniesione na odzież. Technologia druku bezpośredniego pozwala na na nadruk wykorzystując pełną paletę kolorów, bez tła, a trwałość nadruku jest porównywalną z sitodrukiem.

Dlaczego DTG? Realizacja już od 1 sztuki, fotograficzna wierność wydruku, trwałość nadruku, nadruki full-color!

FLEX to technologia stosowana przy niskich nakładach, ponieważ nie wymaga dodatkowych kosztów związanych np. z przygotowaniem matrycy. Nadruki flex polegają na wycięciu ze specjalnej folii wzoru po konturze (który na koszulce jest jak żyleta!), a następnie wgrzaniu jej w materiał. Użycie folii w tym przypadku gwarantuje, że nadruki nie zbledną, nawet po wielu praniach, ponieważ nie mamy do czynienia z farbą, bądź tuszem.

Dlaczego FLEX? Nadruk jest delikatny w dotyku, nieprzezroczysty, w całości kryje materiał, na który został naniesiony.


SITODRUK wykonanie polega na przetłoczeniu farby przez matryce składająca się z drobnych sit, przez które nakładana jest farba. W odpowiednich miejscach sita przepuszczają farbę, tworząc odbitkę, a w innych ją zatrzymują. Przy pomocy szablonów powstają bardzo dokładne i trwałe nadruki.

Dlaczego SITODRUK? Użycie na różnych powierzchniach, idealne rozwiązanie przy większych zamówieniach, trwałość nadruku, duże nasycenie barw!

Pojawiły się dodatkowe pytania? 

Napisz do nas na: hurt@cupsell.pl - doradzimy! ;-)